top of page
IMAGE 2021-05-29 13:30:57.jpg

VALE TUDO gym

Jsme první multifunkční fitness centrum v Brandýse nad Labem.
Na rozloze 750 m2 vás čeká klimatizované fitness, kde si přijdou na své jak nadšenci posilování, tak bojových sportů, funkčních tréninků, skupinových lekcí jako jsou jóga, kruhový trénink, tabata, TRX, Twerk a další.
U nás můžete využít individuálních lekcí s trenérem, který se o vás postará po celou dobu vašeho tréninku, poradí a pomůže. Na baru si můžete pochutnat
na našich fresh drincích, zdravých dobrotách, kafíčku
a kde vám náš zkušený personál rád poradí s výběrem suplementací. Naše fitness je pro všechny, kteří
se chtějí dostat do formy, mají rádi sport a pro všechny, kterým se stal sport životním stylem. Rádi bychom, abyste se v našem fitness cítili příjemně a uděláme pro to maximum, abychom společně dosáhli vašich cílů.

Kapochki-05.png

FITNESS

Vaše tělo si u nás můžete protáhnout  na strojích značek Life Fitness, NPG, kde si může zacvičit jak zkušený bodybulidér, tak i klient začátečník.

CARDIO ZÓNA A FUNKČNÍ ZÓNA

K nedílné součásti fitness patří také cardio a funkční zóna. K posílení a zlepšení mobility vašeho těla vám pomůžou běhací pásy a orbitrack značky Matrix, ROW, SKI, Airbike, crossfitová konstrukce, dřepovací klec, TRX závěsný systém, posilovací lana, kettlebelly a mnoho dalších pomůcek, které vám pomůžou zlepšit vytrvalost, funkční sílu a mobilitu těla.

BOJOVÉ SPORTY

Pro milovníky bojových sportů pro vás máme bojovou zónu od firmy ProFighters. Přijďte si k nám zatrénovat, nebo navštívit naše lekce bojových sportů jako je box, thai box, krav maga, sebeobrana pod vedením profesionálních zápasníků a instruktorů. Tady si přijdou na své jak dospělí, tak i naši nejmenší.

SÁL A SKUPINOVÉ LEKCE

Pokud máte rádi pohyb, tak neváhej a rezervuj si jednu z našich skupinových lekcí na webu. Naši certifikovaní instruktoři vás provedou lekcemi jako jsou bosu, trx, kruhové tréninky, jógy pro začátečníky, tak i pro pokročilé, tabatu, twerk, pilátes a další. V sále pro vás máme přichystané bosu, balony, expandery, posilovací gumy, podložky, činky, TRX závěsný systém a mnoho dalšího, které čeká jenom na vás.

BAR A RECEPCE

Náš proškolený personál je vám po celou dobu tréninku k dispozici v rámci poskytování informací ohledně členství, suplementů, rezervací na skupinové lekce a poradí s funkčností strojů. Na baru se můžete posilnit před tréninkem, tak i po něm. Vyzkoušejte náš jedinečný proteinový bar, nakopávače, spalovače tuků, tyčinky skvělou kávu a mnoho dalšího od špičkových výrobců.

Přijďte si zacvičit do vale tudo gym vychutnat rodinnou atmosféru našeho fitness a udělat něco pro své tělo. I ty dosáhneš svého cíle, společně s Vale tudo gym.

 

Tvůj Tým

Vale tudo gym

Contact
bottom of page